Dekoratyvinių augalų centras ”Žaliasis Rojus” veiklą vykdo dvidešimtus metus. Kasmet atnaujiname augalų asortimentą ir stengiamės nustebinti išrankiausius klientus didėjančia spygliuočių, lapuočių medžių bei krūmų gausa, alėjų  medžiais, žoliniais daugiamečiais bei formuotais augalais augalais.

 

Augalus parduodame išaugintus konteineriuose, su apsaugota šaknų sistema, todėl juos galima sodinti visą sezoną – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Prekiaujame priemonėmis, skirtomis augalų sodinimui , persodinimui ir priežiūrai – mulčiu, plastikiniais vejos bortais, durpėmis, trąšomis, apsaugos priemonėmis, vazonais ir kt.

 

Plečiame prekybą ir siūlome užsisakyti šviežias aviečių uogas bei augalus, išaugintais mūsų medelyne . Augalai yra sveiki, pakirpti,  šaknys kasmet pakirstos, kad išvystytų didelį šaknyną tolimesniam persodinimui ir greitesniam prigijimui naujoje vietoje.

 

Teikiame konsultacijas augalų suderinimo klausimais bei atliekame želdinimo darbus. Esame visuomet pasiruošę išklausyti Jūsų pageidavimus, padėti parinkti Jums tinkamus augalus.

 

Jei siekiate komforto savo kūnui ir sielai, norite susikurti jaukią, malonią gyvenamąją ar darbo aplinką, kviečiame apsilankyti augalų centre. Esate laukiami, o mūsų kolektyvas yra pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi.

 

 

 

Rekvizitai:
Žaliasis Rojus, UAB
Užubaliai. 14302
Avižienių sen.,
Vilniaus raj.
Senasis Ukmergės kelias 44
Lietuva
NIP: 122059632
VAT: LT220596314
 
73000 AB „Swedbank“ LT867300010002413032